Варшавська політехніка вже неодноразово гостинно приймала наших викладачів на стажування в рамках академічної програми мобільності NAWA «Розвиток стратегічного партнерства між Варшавською політехнікою та Національним університетом «Львівська політехніка» в галузі геоматики».
Цього разу з візитом у Варшавській політехніці на факультеті геодезії та картографії побувала викладачка кафедри фотограмметрії та геоінформатики Інституту геодезії Львівської політехніки Зоряна Кузик.
Завдяки всебічному сприянню польських колег Зоряна Остапівна ознайомилася з організаційною структурою, особливостями навчального процесу, практичною діяльністю, науковими здобутками та історією департаменту фотограмметрії, дистанційного зондування та просторових інформаційних систем, відвідала лекції та студентські наукові семінари на бакалаврському й магістерському рівнях.
Також представниця Львівської політехніки виступила з науковою доповіддю на тему «Документування і моделювання об’єктів культурної спадщини Львова з використанням сучасних цифрових технологій», яка спричинила велике зацікавлення польських колег. На спеціально організованому семінарі у щирій, дружній атмосфері відбувся обмін думками щодо подальшої співпраці, розвитку науково-дослідної діяльності між кафедрами, планування спільних публікацій та цікавих проєктів в умовах складного сьогодення в Україні та після Перемоги.
![Фото з відвідин Варшавської політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/14/para/gallery/fgi-61.jpg?itok=AdVt2Q73)
![Фото з відвідин Варшавської політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/14/para/gallery/fgi-1.jpg?itok=C2YlX1XV)
![Фото з відвідин Варшавської політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/14/para/gallery/fgi-4.jpg?itok=KcTZLzE9)
![Фото з відвідин Варшавської політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/14/para/gallery/fgi-9.jpg?itok=mJPk_KIg)