Викладачка кафедри міжнародної інформації взяла участь у вебінарі «Війна в Україні у контексті світових медіа»

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Викладачка кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки Марія Павлюх взяла участь у вебінарі «Війна в Україні у контексті світових медіа», організованому польським Міждисциплінарним дослідницьким центром Варшавського університету «Ідентичність – Діалог – Безпека» 18 березня 2022 року.

Під час заходу було заслухано шість цікавих доповідей науковців з польських університетів, які розглядали медіальний образ України та української влади крізь призму повномасштабної російської війни.

Докладніше про доповіді – на сторінці кафедри міжнародної інформації у соцмережі Фейсбук.