16 грудня 2021 року відбулась ювілейна ХV церемонія нагородження переможців премії «100 найвпливовіших осіб Львівщини».
Номінанти премії – 100 успішних професіоналів, знавців своєї справи і справжніх патріотів свого краю, які розвивають різні галузі діяльності. Засновники премії з року в рік виділяють найуспішніших львів’ян, які є прикладом для наслідування.
Зокрема, у номінації «Прорив Року» перемогла відома письменниця Наталія Калиновська.
Наталія Калиновська – старша викладачка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Львівської політехніки, поетеса, членкиня Української асоціації письменників, лауреатка літературної премії «Гілка Золотого каштана» та Міжнародної літературно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського, членкиня поетичних клубів «Парасолька», «Клуб поезії», організаторка Всеукраїнського літературного конкурсу «У римах світлих оживає слово».
Докладніше – на сайті Медіастар.
![Фото із вручення премії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/20/para/gallery/mmp-kal.jpg?itok=Ekn26x69)
![Фото із вручення премії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/20/para/gallery/mmp-kal-1.jpg?itok=7870cInI)