Викладачка з Варшавської політехніки прочитала гостьову лекцію для студентів новоствореної кафедри МКП

Кафедра міжнародного та кримінального права Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

До участі у програмі «Гостьовий лектор» Національного університету «Львівська політехніка» долучилася Агнешка Вільк-Ілевич (Agnieszka Wilk-Ilewicz) – докторка факультету адміністрації та соціальних наук Варшавського політехнічного університету (Politechnika Warszawska), Республіка Польща.

Разом зі студентами та викладачами кафедри міжнародного та кримінального права Інституту права, психології та інноваційної освіти обговорювали багатогранні питання меж уніфікації законодавства окремих держав Європейського Союзу та ролі й місця України у цих процесах.

Присутні також мали змогу вступити у дискурс із лекторкою, поставити запитання.

Очевидно, такі «комунікаційні мости» матимуть своє продовження та розвиток у майбутньому.