Випускник Львівської політехніки Ігор Северенчук віддав життя за незалежність України

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Випускник Інституту геодезії Ігор Северенчук загинув 13 серпня 2024 року в бою поблизу населеного пункту Погребки Курської області. Захисникові був лише 31 рік.

Ігор Северенчук народився 17 грудня 1993 року. Жив у селі Оброшине Львівського району. У 2015 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка». Навчався за освітньою програмою «Картографія» на кафедрі картографії та геопросторового моделювання (магістр).

На військову службу чоловік мобілізувався у квітні 2022 року. Був головним сержантом десантно-штурмового взводу. За час служби здобув нагороду «Незламним героям російсько-української війни», відзнаку «Хрест пошани», відзнаку командира оперативно-тактичного угруповання «Лиман», нагрудний знак «За військову доблесть», «Золотий хрест» та «За мужність».

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.