Випускниця ІППО прочитала студентам лекцію про сучасні тенденції розвитку права інтелектуальної власності

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Фото з лекції

10 травня 2024 року на запрошення кафедри цивільного права та процесу для студентів Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки виступила з лекцією випускниця Інституту, адвокатка Олена Орач. Вона ознайомила студентів із сучасними тенденціями розвитку законодавства у сфері інтелектуальної власності, особливостями передавання майнових прав щодо об’єктів авторського права, врегулювання спорів, які стосуються інтелектуальної власності, зокрема в іноземних державах.

Студенти мали змогу отримати цікаву інформацію про діяльність адвокатів щодо захисту права інтелектуальної власності.

Захід організовано за участю доцентки кафедри цивільного права та процесу, к.ю.н. Наталії Зільник та професорки кафедри ЦПП д.ю.н. Вікторії Чорнописької.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції