Як працює детектор брехні: у рамках осінньої правничої школи викладачі ІППО провели захід для майбутніх юристів

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото із заходу

У рамках осінньої правничої школи, яка проходить у рамках угоди про співпрацю з Львівською правничою гімназією, викладачі кафедр теорії права та конституціоналізму і кафедри міжнародного та кримінального права Інституту права, психології та інноваційної освіти провели освітній захід на тему «Як і навіщо юристи використовують детектор брехні».

Як зазначила асистентка кафедри теорії права та конституціоналізму Ірина Перів, професійна діяльність юристів потребує великого обсягу знань і практичних навичок, що є ключовими для захисту прав і свобод громадян. Правнича професія має надзвичайну важливість для суспільства, оскільки саме юристи стоять на варті закону, правопорядку та справедливості.

Особливу увагу гімназистів привернула практична частина заходу, під час якої доцент кафедри міжнародного та кримінального права, кандидат юридичних наук Михайло Гузела продемонстрував справжній детектор брехні й те, як він працює. Діти мали можливість побачити в дії принципи роботи поліграфа, дізналися про особливості його використання в юридичній практиці та ситуації, коли його застосування може бути доцільним.

Захід є надзвичайно корисним для гімназистів, адже він допомагає не лише зрозуміти технічні аспекти роботи детектора брехні, але й сформувати уявлення про етичні та правові питання, які виникають під час його використання в юридичній сфері. Це сприяє розвитку критичного мислення, розумінню складнощів професії юриста й формує більш глибокий інтерес до правничої діяльності.

Практичний аспект заняття сприяв пробудженню інтересу до правознавства та мотивував гімназистів до глибшого вивчення предмету. Для багатьох учнів така демонстрація може стати важливим кроком на шляху до вибору юридичної кар’єри.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу