Йому назавжди залишиться тридцять вісім: на війні загинув випускник Політехніки Олександр Ольхович

Роксолана Семчишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Олександр Ольхович, випускник Львівської політехніки, справжній професіонал і відданий сім’янин, загинув, захищаючи Україну від російської агресії.

Майбутній воїн народився у місті Вараші. Після закінчення місцевої середньої загальноосвітньої школи вирушив до Львова — здобувати вищу освіту в Національному університеті «Львівська політехніка». Після завершення навчання працював за фахом у сфері енергетики.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну Олександр став на захист Батьківщини. Він виконував бойові завдання на Запорізькому та Донецькому напрямках у складі 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України. Його відвага та відданість служінню своїй країні стали прикладом для багатьох.

Олександр Ольхович загинув у бою 18 березня 2024 року…

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.