За співпраці зі студентським волонтерським штабом Львівської політехніки запущено сервіс volonter.live

Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки
Скріншот з відеозапису

Люди часто приходять у найпопулярніші волонтерські центри, та коли дізнаються, що наразі допомога не потрібна, – йдуть додому, хоча допомога насправді потрібна, але в інших, менш популярних центрах. Адже волонтерський фронт не зупиняється ні на мить.

У тісній співпраці зі студентським волонтерським штабом Львівської політехніки Ігор Москалюк та Віталій Труш запустили першу версію сервісу volonter.live. До речі, в пошуку та підготовці бази даних допомагав випускник Університету, а сьогодні аспірант і асистент кафедри інформаційних систем та мереж.

Наразі є дві категорії: «Плетіння сіток» та «Здача крові», але з кожним днем інформації ставатиме все більше й більше.

Як це працює – на сторінці LPNU Alumni & Friends у соцмережі Фейсбук.