Зарахування на навчання: основні дати вступної кампанії 2024

Роксолана Семчишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
вступ

Міністерство освіти і науки України оприлюднило важливі дати вступної кампанії 2024 року. Тож дедлайни мають ключове значення для абітурієнтів, які прагнуть здобути вищу освіту в Україні.

• Розподіл бюджетних місць

До 5 серпня відбудеться розподіл бюджетних місць. Цього дня абітурієнти дізнаються, чи здобули вони місце на бюджетній формі навчання. Статус їхніх заяв зміниться з «Допущено до конкурсу» на «Рекомендовано (бюджет)» у разі успішного проходження конкурсу.

• Підтвердження вибору місця навчання

До 18:00 8 серпня всі вступники, яким надано рекомендацію на бюджет, повинні підтвердити свій вибір місця навчання та виконати вимоги для зарахування. Це важливий етап, оскільки неподання підтвердження може призвести до втрати бюджетного місця.

• Офіційне зарахування на бюджет

Уже 10 серпня відбудеться офіційне зарахування на бюджетні місця. Абітурієнти, які успішно підтвердили свій вибір, стануть студентами обраних навчальних закладів.

• Рекомендації на контракт

9 серпня розпочнеться процес надання рекомендацій на контрактну форму навчання. Вступники можуть отримати рекомендації на контракт за будь-якою кількістю поданих заяв. Це дає абітурієнтам змогу вибирати серед кількох варіантів і приймати найвигідніші рішення щодо своєї освіти.

• Зарахування на контракт

Остаточне зарахування на контрактне навчання відбудеться до 30 серпня. Це останній день, коли абітурієнти можуть стати студентами за контрактом, завершивши всі відповідні формальності.

Вступна кампанія 2024 року обіцяє бути насиченою та важливою для тисяч молодих людей, які прагнуть продовжити своє навчання в закладах вищої освіти України, а дотримання вимог гарантує успішний вступ і початок нового етапу в житті кожного абітурієнта.

За матеріалом сайту Освіта 24.