Завідувач кафедри ІМКС прочитає лекцію про військово-політичне та приватне життя Євгена Коновальця

Організатори заходу
Заставка заходу

У вівторок, 30 липня 2024 року, у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудуться Шості наукові читання імені Івана Боберського на тему «Військово-політичне та приватне життя Євгена Коновальця влітку 1920 р. – восени 1922 р.».

Лектор – Іван Хома, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка». Модератор заходу – доктор історичних наук, професор Андрій Сова.

У лекції буде розкрито роль Євгена Коновальця у створенні, утвердженні та розвитку Військової організації. Окрему увагу приділено участі в ініціативах з об’єднання українських національних сил та спробам створити окремий політичний проєкт.

Подія організована у співпраці Комісії тіловиховання і спорту імені Івана Боберського Наукового товариства імені Шевченка, Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Національного університету «Львівська політехніка», Українського фотографічного товариства (УФОТО), Львівського фотомузею та Львівського палацу мистецтв. Початок о 18:00.

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.