Кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук розвиває співпрацю із профільними закладами вищої освіти Республіки Польща. Так, 18 вересня – 2 жовтня 2021 року завідувач кафедри МІ професор Василь Гулай брав участь у ІІ Відкритому семінарі «Безпека інформації: польський та український досвід у реаліях гібридної війни Російської Федерації», організованому Вищою школою міжнародних відносин і суспільної комунікації (м. Хелм).
На семінарі, серед іншого, розглядали питання:
- Інформація в системі безпеки держави – здобування та захист інформації;
- Маніпуляція і дезінформація;
- Безпека дипломатичних установ – практичні аспекти;
- Безпека інформації на місцевому рівні.
За підсумками участі у семінарі заплановано внести відповідні зміни в робочі навчальні програми бакалаврської та магістерських освітніх програм «Міжнародна інформація» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», тематику кваліфікаційних та курсових робіт кафедри міжнародної інформації Львівської політехніки.
![Сертифікат Василя Гулая](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/12/para/gallery/mi-hulay.jpg?itok=7fQ4FN_I)
![Заставка до матеріалу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/12/para/gallery/mi-sem.png?itok=sSVcKNUR)