Завідувач кафедри органічної хімії провів профорієнтаційну зустріч зі школярами Зубрянського ЗЗСО

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Фото з профорієнтаційного заходу

14 травня у межах проведення профорієнтаційних заходів відбулась зустріч завідувача кафедри органічної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Володимира Дончака з цьогорічними випускниками Зубрянського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів (с. Зубра Львівської області).

Володимир Андрійович розповів про спеціальності й освітні програми, за якими проходить підготовка бакалаврів та магістрів в Інституті хімії та хімічних технологій і безпосередньо на кафедрі органічної хімії, про умови вступу, освітній процес та перспективи працевлаштування випускників, відповів на численні запитання школярів.

Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу