21 березня 2019 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Зовнішньоекономічна діяльність України за умов формування національного бренду».
Експерти з усієї України обговорили чимало актуальних проблем подальшого розвитку зовнішньоекономічної діяльності в Україні, зокрема, сучасні трансформації у менеджменті зовнішньоекономічної діяльності, фактори та проблеми розвитку експортної діяльності, формування позитивного іміджу країни через експорт екологічно чистої продукції, роль бізнес-асоціацій роботодавців у формуванні регулярної політики у зовнішньоекономічному секторі тощо.
Завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» професор Ольга Мельник у своєму виступі звернула увагу присутніх на інструментарій активізування експортної діяльності підприємств в Україні.
![Ольга Мельник](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/0-02-08-1ff9addd26edfb5809f474990bb0d0b3a22805ea4281a41fd1d0cf06e7748134ae59d9c1.jpg?itok=Gs1y63mY)
![на зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/2.jpg?itok=Te_wmSq8)
![програма](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/3.jpg?itok=oatYHA5_)