Голова Всеукраїнської громадської організації «Союз Українок», завідувачка кафедри регіонального та місцевого розвитку Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки Ористлава Сидорчук отримала найвищу жіночу відзнаку Православної Церкви України – орден Святої рівноапостольної княгині Ольги.
Високопреосвященний Матфей, архієпископ Володимирський і Нововолинський, вручивши відзнаку, підкреслив значну громадську діяльність Ористлави Сидорчук, патріотизм та жертовну любов, відданість Помісній українській православній церкві й народу.
Колектив кафедри РМР вітає свою завідувачку з нагородою! Це визнання її виняткової праці та досягнень! Нехай ця перемога буде ще одним кроком великого шляху до успіху!
Докладніше – на сторінці кафедри регіонального та місцевого розвитку у соцмережі Фейсбук.
![Фото з нагородження](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/16/para/gallery/rmr-4506009327960107226460401998171866150341671n.jpg?itok=O8pCl1G4)
![Фото з нагородження](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/16/para/gallery/rmr-4515079077960107026460427353953108462323750n.jpg?itok=VHQveuW1)
![Фото з нагородження](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/16/para/gallery/rmr-4506164547960107126460418628127229679798143n.jpg?itok=X4gOW_nC)