Збірна команда Університету зі спортивної аеробіки – переможець Відкритого чемпіонату спортивного товариства «Україна»

Олена Череповська, кафедра ФВ Львівської політехніки
 чемпіон Універсіади Львівщини 2018 зі спортивної аеробіки

Разом з весною до Львова завітала й аеробіка. Прихильники цього чарівного виду спорту зустрілись у нашому чудовому місті для участі у Відкритому чемпіонаті фізкультурно-спортивного товариства «Україна» зі спортивної аеробіки, який відбувся 27–29 квітня. У змаганнях взяли участь більш ніж 300 спортсменів з Києва, Черкас, Канева, Одеси та Одеської області, Южноукраїнська та інших міст України.

Честь Львівщини захищала й збірна Національного університету «Львівська політехніка» з командної аеробіки під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання Олени Череповської. Впевнено виконавши вправи, наша команда у складі Тетяни Марусяк (Інститут архітектури), Анни Петрушиної та Руслани Пономаренко (Інститут економіки і менеджменту), Вікторії Боярищевої (Інститут будівництва та інженерії довкілля), Анастасії Крихти (Інститут хімії та хімічних технологій) та Анни Бондар (Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології) продемонструвала гарну роботу та виборола почесне звання чемпіонів.

Нагадаємо, збірна команда Політехніки стала також чемпіоном Універсіади Львівщини 2018 зі спортивної аеробіки.