Здобуток кафедри цивільної безпеки на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Основи охорони праці»

Кафедра цивільної безпеки Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

19–21 квітня 2018 року в Луцькому національному технічному університеті відбувався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці», в якому взяли участь більше 100 студентів із 40 вищих навчальних закладів України.

Від кафедри цивільної безпеки Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» в ІІ етапі Олімпіади взяли участь призери І етапу:

• Вікторія Косточка (гр. ДЗ-42, Інститут архітектури);
  • Тарас Філяровський (гр. МБГ-42, Інститут будівництва та інженерії довкілля);
  • Іван Селіванов (гр. ДЗ-42, Інститут архітектури).

За підсумками олімпіади Вікторія Косточка посіла перше місце в особистому заліку і нагороджена дипломом І ступеня. Тарас Філяровський в особистому заліку здобув IV місце.

У командному заліку студенти Національного університету «Львівська політехніка» посіли перше місце і нагороджені грамотою.

Тренерами команди Львівської політехніки були старший викладач кафедри цивільної безпеки Мирослава Ташак і доцент кафедри цивільної безпеки Роман Солтисік.