Здобувачі вищої освіти кафедри МКП зустрілися з практичною працівницею адвокатури

Кафедра міжнародного та кримінального права Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Разом із доцентом кафедри міжнародного та кримінального права Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, к.ю.н. Ростиславом Бундзом студенти групи ПВ-108 мали можливість послухати захопливу лекцію Олександри Коцюби – випускниці ІППО, яка працює помічником адвоката. Тему заняття – «Адвокатура» – було розкрито через жвавий діалог, наповнений позитивними емоціями та цінним досвідом.

Олександра поділилась досвідом у цій складній та цікавій професії, наголосивши на важливості постійного професійного розвитку.

Лекція була насичена корисною інформацією та практичними порадами, що стануть в нагоді студентам у їхній майбутній професійній діяльності.