Добіг свого кінця жовтень… Для вишівської та академічної науки весь цей період був тісно пов’язаний із викликами поширення COVID-19. Ще зовсім недавно літні «запаси імунітету» відкривали викладачам та студентам шанси для розвитку контактів та зустрічей, проведення семінарів і конференцій. Нині ж статистика демонструє нові «ковідні» антирекорди. На цьому фоні освітяни, як і весь світ, змушені вдаватися до посилених карантинних заходів…
Національний університет «Львівська політехніка», який перевів більшість своїх процесів в онлайн-режим, також має велику потребу відновлення звичних занять та забезпечення умов для проведення повноцінних наукових досліджень.
Колектив Науково-дослідного центру соціальної й демографічної політики та управління «Демос» у цей нелегкий час доповнив осінній доробок такими дослідженнями, заходами і подіями.
- Взяли участь у круглому столі, організованому Львівською обласною службою зайнятості за участі делегації Запорізької області, на тему «Ринок праці: виклики сьогодення та перспективи». Обговорено питання якості підготовки трудового потенціалу Львівщини (20 вересня 2021 року). Тема доповіді – «Моніторинг і прогнозування регіональних ринків праці в Україні: приклад Львівської області» (за підсумками реалізації Проєкту регіонального розвитку в рамках секторальної підтримки ЄС). Доповідачі – У. Садова, О. Гринькевич, Р. Малинич.
- Взяли участь участь в Освітній академії, організованій Департаментом освіта і науки ЛОДА, на тему проєктного менеджменту в роботі ЗПТО. Тема виступу – «Методи і інструменти проєктного менеджменту в управління освітніми системами». За результатами реалізації Проєкту регіонального розвитку в рамках секторальної підтримки ЄС «Моніторинг реалізації інтелектуального потенціалу випускників ЗВО і ЗПТО прикордонного регіону: соціальне партнерство, державне і регіональне замовлення» доповідали та брали участь у дискусії У. Садова, Р. Малинич, Т. Степура, О. Сорочак, Н. Дідух.
- Організували і провели вебінар на тему «Діловий етикет – правила етикету – правила успіху» (О. Корицька).
- Організували і провели 79-у Студентську науково-технічну конференцію, підсекція «Соціальна економіка» (голова секції – професор Садова У.Я., заступник голови секції – доцент Степура Т.М., секретар секції – к.е.н., доцент Комаринець С.О.).
- Організували і провели дві зустрічі команди Проєкту «LvivВіоPlast» з керівництвом Університету щодо проведеної роботи й обговорення питань тендерних закупівель обладнання для подальших досліджень.
Незважаючи на усі виклики, команда Науково-дослідного центру «Демос» орієнтована на працю, на результат, на успіх!
Докладніше – у доданому файлі.
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/2/para/gallery/zobrazhennyaviber2021-11-0110-25-07-576.jpg?itok=f39cgIJZ)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/2/para/gallery/zavantazhennya-1.jpg?itok=XNRgR79T)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/2/para/gallery/zavantazhennya-2.jpg?itok=gakpZEX_)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/2/para/gallery/zavantazhennya-3.jpg?itok=oBniZYgP)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/2/para/gallery/zavantazhennya-5.jpg?itok=dr8DibDh)