Аспірантка кафедри електронної інженерії Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Наталія Кузик стала першою учасницею серії навчальних візитів для молодих вчених до Ґданського технологічного університету. Це відбулось у межах проєкту «Співпраця з університетами України в рамках альянсу ENHANCE», який фінансує Національна агенція академічних обмінів NAWA.
Разом із науковцями Гданської політехніки Наталія Кузик провела дослідження в галузі енергозберігальних систем.
Обидві сторони сподіваються, що це початок плідної співпраці.
![Фото з візиту до Польщі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/18/para/gallery/eli-4501881101221555231921917193830043076254133551n.jpg?itok=aIVcT7BX)
![Фото з візиту до Польщі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/18/para/gallery/eli-4505871371221555231681917197003394530726926705n.jpg?itok=igrUa7T7)
![Фото з візиту до Польщі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/18/para/gallery/eli-4508105071221555231561917197168018894385025553n.jpg?itok=Hwj60OO6)