Студенти спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» провели науково-практичну конференцію «ООН та Україна: сучасний стан та перспективи співробітництва», присвячену Міжнародному Дню ООН та 25-річчю представництва ООН в Україні.
У конференції взяли участь понад 50 студентів. Вони поділилися на сім команд і підготували презентації-доповіді про власне бачення шляхів реформування системи ООН. Команди аналізували сучасні проблеми діяльності ООН в Україні, ефективність технічної допомоги з питань людського розвитку та гуманітарної допомоги, розглядали діяльність ООН у розв’язанні гуманітарних проблем на сході України, гарантування верховенства закону і зміцнення соціальної стабільності й демократичного управління.
Доповіді були надзвичайно жваві та дискусійні, студенти активно ставили запитання доповідачам, обговорювали їхні пропозиції, давали свої рекомендації. Особливо цікавою виявилася доповідь-презентація Богдани Воят та Юлії Олійник «Особливості реформування Ради Безпеки ООН». Дискусію викликала доповідь Ольги Музички та Олександри Мандрин про зміни в підходах та методах здійснення миротворчої діяльності ООН у сучасних умовах.
![на студентській конференції «ООН та Україна: сучасний стан та перспективи співробітництва»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/27/para/gallery/img2918.jpg?itok=URnXTt1i)
![на студентській конференції «ООН та Україна: сучасний стан та перспективи співробітництва»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/27/para/gallery/img2928.jpg?itok=Dh-kNJBq)
![на студентській конференції «ООН та Україна: сучасний стан та перспективи співробітництва»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/27/para/gallery/img2930.jpg?itok=3neOW92x)
![на студентській конференції «ООН та Україна: сучасний стан та перспективи співробітництва»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/27/para/gallery/img2937.jpg?itok=UKCuF98K)
![на студентській конференції «ООН та Україна: сучасний стан та перспективи співробітництва»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/27/para/gallery/img2939.jpg?itok=ybQIisdM)