19 квітня 2024 року доцентка кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Уляна Іванюк провела профорієнтаційну роботу в ліцеї № 93 Львівської міської ради серед учнів 9-х та 11-х класів.
Мета заходу – ознайомлення з Львівською політехнікою та можливостями подальшого навчання в Університеті. Особливу увагу було приділено Інституту економіки і менеджменту та кафедрі менеджменту організацій.
Учасники зустрічі отримали вичерпну інформацію щодо вступу та особливостей навчання, а також відповіді на свої запитання про майбутнє кар’єрного вибору.
Через форму тренінгу-гри викладачка Університету підкреслила значення розвитку як хард-, так і софт-навичок для успішної кар’єри. Школярі мали можливість вдосконалити свої софт-скіли, зокрема емоційний інтелект.
Також учнів запросили на найближчі профорієнтаційні заходи Університету.
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/22/para/gallery/mo-photo2024-04-2210-55-24.jpg?itok=h1X2lduj)
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/22/para/gallery/mo-photo2024-04-2210-55-25.jpg?itok=ZzXO8uRM)