Компанія «Татрафан» та Львівська політехніка разом допомагають українським військовим

Компанія «Татрафан»
Паковання від «Татрафан»

З початку війни науковці Національного університету «Львівська політехніка» передають військовим інноваційну продукцію Aquior: пов’язки, серветки, бинти, маски, покривала. У цьому їм допомагає адміністрація навчального закладу, благодійні організації, місцева влада та бізнес, серед якого – компанія «Татрафан» із Луцька.

За два роки підприємство безоплатно виготовило й передало 844 кілограми упаковки для гідрогелевих медичних засобів, яка дає змогу зберігати лікувальні властивості, а також транспортувати продукцію в різних температурних режимах та умовах перевезення. Приємно відзначити, що це пакування отримало позитивні відгуки після використання в польових умовах, тож компанія продовжує допомагати, й кілька днів тому відправила чергову партію фахівцям із Львівської політехніки.

Варто зазначити, що недавно в Університеті було офіційно відкрито Пілотний зал з виготовлення медичних засобів. Спасибі партнерам за дієву співпрацю!