Команда Львівської національної філармонії надала трьом студенткам кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту – Ользі Стецюк, Анастасії Дунаєвській та Адріані Вінтоняк – запрошення на концерт симфонічної музики «Сила світла». Критерієм цієї відзнаки була небайдужість, гідна життєва позиція та її підтвердження важливими активними діями.
Відзначені студентки, маючи високу особисту зайнятість у навчанні й на роботі, з власної ініціативи створили для школярів в межах проєкту «Особистий шлях» корисний для підлітків контент для свідомого обґрунтованого вибору професії, а також зголосились організувати для школярів цікаві та корисні для особистісного зростання освітньо-практичні заходи.
Під час участі у проєкті «Особистий шлях» школярі зможуть дізнатись про сотні професій, які вони можуть успішно здобути, зокрема в Національному університеті «Львівська політехніка» – одному з провідних університетів України, випускників якого цінують роботодавці як у нашій державі, так і в міжнародному середовищі.
З додатковими питаннями щодо проєкту для школярів «Особистий шлях» можна звертатись до його керівника – професора кафедри обліку та аналізу Володимира Чубая.
![Симфонічний оркестр](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/29/para/gallery/oa-fil-philharmonia-2022-10-021361hbr-096.jpg?itok=vO5tjrLz)
![Студенти кафедри ОА](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/29/para/gallery/oa-fil-ss3.jpg?itok=UuxyXw7O)