9 листопада 2021 року на платформі Zoom відбувся вебінар, присвячений проєкту Всесвітньої організації франкофонії Europa+.
Основною метою проєкту «Європа Плюс» є підтримка професіоналізації франкомовних студентів, які навчаються в університетах, що є членами AUF-ECO, через організацію регіональних професійних стажувань, які проходять дистанційно.
Отож, студенти беруть участь в унікальному медіа-проєкті: кожен студент пропонує та перекладає статті у пресі зі своєї країни походження, статті на місцеву тематику європейської актуальності й адаптовані до місцевих питань європейські теми.
![Скріншот з онлайн-семінару](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/11/para/gallery/cmo-auf-2.png?itok=FuWkYJpU)
![Афіша вебінару](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/11/para/gallery/cmo-auf-t0.png?itok=p9INSaWp)