Молодіжна Рада при МЗС України запрошує на молодіжний конгрес із питань української ідентичності

Молодіжна Рада при МЗС України
Заставка до матеріалу

Молодіжна Рада при Міністерстві закордонних справ України інформує про захід «Молодіжний конгрес: українська ідентичність та її промоція у світі», який відбудеться 25 травня 2024 року в місті Києві.

Молодіжний конгрес організований за сприяння Міністерства закордонних справ України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури та інформаційної політики України, громадських організацій «Інститут культури України», «Українська асоціація студентів», «Асоціація Молодіжних Рад України», благодійного фонду «МХП-Громаді» та за підтримки UNDP в Україні й фінансування Уряду Японії.

Конгрес покликаний об’єднати активну молодь, представників державної влади та бізнесу для обговорення розвитку і проявів української ідентичності за кордоном та як цьому сприяє молодь. Захід є одноденним і складається із 3 панельних дискусій на такі теми:

• визначення української ідентичності;
  • цифровізація у формуванні міжнародного бренду України;
  • практичні кроки у залученні української молоді до промоції України у світі.

Крайній термін реєстрації24 травня 2024 року.

Докладніше – у доданому файлі.