8 квітня на кафедрі будівельних конструкцій та мостів Інституту будівництва та інженерних систем Львівської політехніки відбувся науковий семінар на тему «Застосування 3D-друку в будівництві» для науковців, аспірантів та студентів Університету. З доповідями виступили представники ТзОВ UTU 3D Technology: співзасновниця Інна Фурман та головний консультант к.т.н. Микола Ковлєв.
Спікери презентували 3D-технології зведення будівель та споруд методом пошарового нанесення бетону, які стрімко набирають популярність як у світі, так і в Україні. Сучасна технологія 3D-друку забезпечує надзвичайну точність виконання будівельних об’єктів відповідно до проєкту. Для виконання робіт достатньо лише 2–4 робітники на об’єкт, також скорочуються терміни зведення будівель.
Присутні на зустрічі студенти і науковці Університету виявили надзвичайний інтерес до нової технології. Найближчим часом в лабораторії кафедри БКМ під керівництвом професора Богдана Демчини розпочнуться дослідження будівельних конструкцій та дослідних зразків, виготовлених за технологією 3D-друку, що розширить сферу застосування будівельних 3D-принтерів, зокрема допоможе швидше та успішніше відбудовувати Україну після Перемоги.
Студенти і науковці Інституту будівництва та інженерних систем щиро вдячні професору Богдану Демчині та працівникам ТзОВ UTU 3D Technology за організацію і проведення справді цікавої наукової зустрічі!
![Оголошення](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/9/para/gallery/bkm-zobrazhennyaviber2024-04-0718-38-39-514.png?itok=DeVqv_E6)
![Фото із семінару](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/9/para/gallery/bkm-zobrazhennyaviber2024-04-0821-04-42-117.jpg?itok=OvXcX7bo)
![Фото із семінару](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/9/para/gallery/bkm-zobrazhennyaviber2024-04-0821-04-42-172.jpg?itok=hDGuR4-K)
![Фото із семінару](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/9/para/gallery/bkm-zobrazhennyaviber2024-04-0821-04-42-248.jpg?itok=MdicHmM3)
![Фото із семінару](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/9/para/gallery/bkm-zobrazhennyaviber2024-04-0821-04-42-351.jpg?itok=42W5Ir0l)
![Фото із семінару](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/9/para/gallery/bkm-zobrazhennyaviber2024-04-0821-05-35-592.jpg?itok=5CL44GQn)