Незрячі діти Харкова та Слов’янська отримали в подарунок книги брайлем, надруковані в Університеті

За матеріалами сайту Львівської міської ради
книги

3D-макети визначних архітектурних пам’яток Львова цього тижня «побачили» незрячі учні Харківської та Слов’янської спеціальних шкіл-інтернатів для дітей з вадами зору. Це Львівська опера, Латинська катедра, будинок органної музики, цирк та пам’ятник Франкові. Також обом школам-інтернатам львів’яни подарували низку літературних творів, самотужки надрукованих шрифтом Брайля та в універсальному дизайні, доповнених аудіоверсіями. Про це розповіла Оксана Потимко, керівниця Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка».

– Під час цієї поїздки вдалось знайти кількох талановитих незрячих вокалістів з Херсонської, Донецької, Харківської областей. Їм буде запропонована участь у нових креативних мистецьких проєктах, започаткованих львів’янам. Зокрема, в концертному проєкті «Відчинилося життя» разом з оркестром заньківчан та у проєкті «Казка на білих лапах» разом з вокальною формацією «Піккардійська терція», – розповіла Оксана Потимко.