Очільниці Інституту гуманітарних та соціальних наук одержали у Польщі нагороди імені Івана Виговського

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
нагороди

22 травня 2018 року у Варшаві відбулося вручення нагород імені Івана Виговського. Серед нагороджених – директор Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки, професор кафедри політології та міжнародних відносин Ярина Турчин і заступник директора ІГСН, доцент кафедри ПМВ Леся Дорош.

Нагорода імені Івана Виговського заснована в 2014 році Центром досліджень Східної Європи Варшавського університету та впливовою громадською фундацією «Колегіум Європи Східної», її також підтримує та фінансує 21 польський університет. Нагородою відзначають досягнення українських громадян у розвитку науки, культури і суспільного життя, дослідженні історичних, сучасних і формуванні майбутніх зв’язків України з Польщею та Європою.

Колектив кафедри політології та міжнародних відносин пишається своїми колегами та зичить нових наукових і професійних злетів!

Фото Терези Астрамович-Лейк

нагороди