Поєднання теорії та практики: у Центрі протезування Superhumans організували відкриту лекцію для першокурсників ІХХТ

Кафедра хімічної технології переробки пластмас Львівської політехніки
Фото із заходу

У контексті постійного розвитку освітніх програм та інтеграції теоретичних знань із практичним досвідом викладачі кафедри хімічної технології переробки пластмас Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» організували у Центрі протезування Superhumans відкриту лекцію для першокурсників, які навчатимуться за освітньою програмою «Технології ортопедичних та реабілітаційних виробів медичного призначення» спеціальності 163 «Біомедична інженерія».

Студенти мали можливість ознайомитися з передовими технологіями протезування, які використовують для допомоги українським пораненим військовослужбовцям.

Екскурсію провів Володимир Головацький, заступник медичного директора Superhumans Center. Він докладно продемонстрував студентам новітні інновації, зокрема 3D-сканування, 3D-друк, а також технологію Direct Socket, яка значно спрощує процес виготовлення протезів. Ці технології забезпечують високу точність і комфорт для користувачів, що є критично важливим у реабілітації та адаптації пацієнтів.

Цей візит дав можливість студентам побачити реальні процеси й обладнання, які вони вивчатимуть упродовж свого навчання. Така практична орієнтація є важливою, оскільки перші семестри навчання часто зосереджені на загальних дисциплінах, і студенти потребують можливості застосувати свої знання на практиці.

Співпраця між кафедрою хімічної технології переробки пластмас та Центром протезування Superhumans є важливою для формування майбутніх фахівців-протезистів, які зможуть не лише проєктувати і виготовляти протези, але й розв’язувати проблеми соціальної адаптації.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу