Львівська політехніка підписала найбільше в Україні угод про співпрацю з вищими навчальними закладами Польщі

За матеріалами сайту МОН
Герб Львівської політехніки

Як залучити польський досвід щодо роботи Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти та виробити критерії оцінки якості освіти, обговорили Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та представники Спілки ректорів Польщі 22 вересня 2016 року.

Сторони також проаналізували проблему навчання українських студентів у закордонних вишах.

З університетами Польщі співпрацюють понад 120 вищих навчальних закладів України. Відповідно до укладених угод між сторонами здійснюється обмін студентами, аспірантами, науково-педагогічними працівниками, відбувається безпосереднє співробітництво між вищими навчальними закладами.

Найбільше угод про співпрацю з вищими навчальними закладами Польщі підписав Національний університет «Львівська політехніка» – близько 45.

Аналогічно і з польської сторони, найбільш відомі класичні і технічні університети мають велику кількість підписаних угод з українськими вищими навчальними закладами. Ця співпраця має переважно традиційні форми, передусім: обмін студентами, аспірантами викладачами, участь у міжнародних проектах, наукових дослідженнях, конференціях тощо.