Студенти Львівської політехніки посіли третє місце в обласних змаганнях зі стрільби з лука

Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»
лучник

Лучники Львівщини – студенти шести закладів вищої освіти, зокрема й Львівської політехніки, змагалися за звання найкращих.

Змагання відбувалися впродовж п’яти днів у лучному комплексі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Спортсмени, чоловіки й жінки, мірялися влучністю в особистій та командній першості.

Підсумок загальнокомандної першості серед чоловіків такий:

• І місце – Львівський державний університет фізичної культури імені І. Боберського (1128 балів),
  • ІІ місце – Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (970 балів),
  • ІІІ місце – Національний університет «Львівська політехніка» 562 бали).

Серед жінок місця розподілилися так: І місце – ЛДУФК (1203 бали), ІІ місце – ЛНМУ імені Д. Галицького (1166 балів), ІІІ місце – ЛНУ імені І. Франка (327 балів).

лучники