Практичні аспекти для успіху в міжнародній проєктній діяльності: Проєктний офіс Університету провів Erasmus+ Інфодень

Проєктний офіс Львівської політехніки
Фото із заходу

18 грудня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся Erasmus+ Інфодень «Практичні аспекти для успіху в міжнародній проєктній діяльності», який організував Проєктний офіс. Участь у події в гібридному форматі взяли майже 60 учасників.

Подія відбулась у два етапи. На початку Erasmus+ Інфодня проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, д.е.н., професор Наталія Чухрай привітала учасників і підкреслила важливість міжнародних проєктів для розвитку Університету й співпраці з європейськими закладами освіти.

Модератор події, керівник Проєктного офісу, к.т.н. Назарій Андрущак розповів про діяльність підрозділу, окреслив його внесок у розвитку міжнародної діяльності та роль у супроводі й реалізації грантових проєктів.

Провідна фахівчиня офісу, к.і.н. Віта Горак розповіла про можливості Ключового напряму 2 програми Erasmus+ для закладів вищої освіти на 2025 рік, докладно описала умови участі у найцікавіших для політехніків конкурсах та зупинилась на практичних аспектах підготовки проєктної заявки.

Наступна спікерка, фахівчиня Проєктного офісу Світлана Головчак, розповіла про напрям Жан Моне, який сприяє розвитку європейських студій у вищій освіті та зміцненню європейських цінностей серед студентів і викладачів.

У другій частині події відбувся круглий стіл «Кращі практики та досвід впровадження проєктів Erasmus+ у Львівській політехніці». Модератор заходу, к.т.н., доцент Назарій Андрущак коротко розповів про успішні кейси Університету у програмі Erasmus+ (KA2 та Жан Моне).

Головними спікерами круглого столу були Павло Жежнич, Ярина Турчин та Анна Шілінг.

  • Проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації, д.т.н., професор Павло Жежнич розповів про власний досвід успішної підготовки та реалізації відомого проєкту з розвитку потенціалу вищої освіти – OPTIMA («Відкриті практики, прозорість та доброчесність для сучасної вищої школи» (CBHE, Strand 2)).
  • Директорка Інституту гуманітарних та соціальних наук, д.політ.н., професор Ярина Турчин ґрунтовно поділилася практичними порадами підготовки проєктів напряму Жан Моне, а також розповіла про власний цінний досвід і труднощі під час реалізації проєктів цього напряму (EUSTS, EU_LEAD, EU EPIOFU).
  • Доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності ІГСН, к.т.н. Анна Шілінг розповіла про декілька проєктів співпраці програми Erasmus+ (Welcome!, Wellteens, AGILE, Baltics4UA (напрям КА 220)), які успішно реалізовують за її ініціативи та участю, а також надала практичні поради з підготовки проєктів та комунікації з партнерами.

Захід став важливою подією для обміну досвідом і знаннями, сприяючи розвитку міжнародних зв’язків та подальшій підтримці проєктів Erasmus+ у Львівській політехніці.

Організатори вдячні усім спікерам та присутнім за активну участь у важливому обговоренні ключових аспектів реалізації міжнародних проєктів програми Erasmus+.

Стежте за новинами й анонсами від Проєктного офісу, щоб не пропустити майбутні події для розвитку міжнародної проєктної діяльності!