Проект реставрації площі Ринок у Стрию розробить студент Інституту архітектури Львівської політехніки

За матеріалами сайту Zaxid.net
Герб Львівської політехніки

Інститут архітектури Національного університету «Львівська політехніка» на звернення депутатів Стрийської міської ради розробить проект реставрації площі Ринок у Стрию. Це буде дипломною роботою студента Університету, розповів завідувач кафедри реставрації архітектурної і мистецької спадщини Інституту архітектури Микола Бевз.

– Викладачі запитали у студентів, хто погодиться працювати з цією темою. У такий спосіб ми знайшли студента, який виконуватиме цю роботу. Цей проект буде його дипломною роботою. Щоб зробити такий проект, студент має або проживати у Стрию або бути якось пов’язаним із цим містом, бо це складна робота, – каже Микола Бевз.

Професор відмовився назвати прізвище студента, який виконуватиме цю роботу. Зараз студент отримав завдання, над яким працюватиме упродовж семестру. Проект планують закінчити до грудня 2016 – січня 2017 року.