Проєктний офіс Університету інформує про серію вебінарів на підтримку проєктів Horizon Europe

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Проєктний офіс Львівської політехніки пропонує науковцям Університету звернути увагу на вебінари, які проходитимуть онлайн на платформі Zoom. Вони нададуть підтримку у розробленні успішних проєктних пропозицій та ефективному управлінні проєктами в рамках дослідницьких та інноваційних програм Horizon Europe.

• 24 червня
    Open science in Horizon Europe – How to commit when developing a proposal and comply with when implementing your project?
  • 25 червня
    Lump sum grants, actual cost reporting, and all those crazy unit costs for personnel – What’s going on in Horizon Europe?
    Серія «Фінанси»
  • 26 червня
    Typical mistakes in Horizon Europe proposals – Showcasing negative comments from Evaluation Summary Reports (ESRs)
  • 27 червня
    Short term, mid-term and long term impact KPIs – How do we define the right KPIs in our Horizon Europe proposal?
  • 28 червня
    Communication in Horizon Europe: Proven strategies to maximise impact
    Серія «Управління проєктами»

Докладніше – на сторінці Проєктного офісу Львівської політехніки у соцмережі Фейсбук.