З метою поглиблення знань здобувачам освіти спеціальностей «Соціологія», «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» запропоновано факультативно прослухати авторський англомовний курс «Консультативні технології соціальної роботи в умовах глобалізації: теорія та методи» від канадської професорки кафедри студій миру і конфлікту Манітобського університету Морін Флагерті (Maureen Flaherty).
З 20 вересня до 9 грудня 2021 року в рамках програми «Візит-професор» студенти мають змогу перейняти досвід та ознайомитися з кращими практиками соціальної роботи в Канаді від давнього партнера кафедри соціології та соціальної роботи.
Супровід курсу та синхронний переклад від кафедри забезпечує доцент Софія Ставкова.
Після завершення курсу всі слухачі отримають сертифікати.
![Морін Флагерті на кафедрі соціології та соціальної роботи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/1/para/gallery/sr-can-1.jpg?itok=Z_ocR9pc)
![Морін Флагерті на кафедрі соціології та соціальної роботи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/1/para/gallery/sr-can-2.jpg?itok=l9FLosPj)