Студенти Хмельницького політехнічного коледжу розпочинають навчання у США за програмою Community College Initiative

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото з навчання у США

Четвертий рік поспіль студенти Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» проходять всі етапи всеукраїнського відбору програми Community College Initiative (CCI) та виборюють право здобувати освіту в коледжах США паралельно із навчанням в українському закладі.

Фіналісти програми CCI 2024–2025 навчального року Валерія Конопко, Данило Гняздовський та Ярослав Когут вже розпочинають навчання у Сполучених Штатах Америки.

Колектив Хмельницького політехнічного фахового коледжу вдячний Держдепартаменту США, Посольству США в Україні та особисто координатору Community College Initiative Program Вірі Тарновській за ініціацію програми та всебічну підтримку її учасників!

Фото з навчання у США Фото з навчання у США Фото з навчання у США