Триває співпраця коледжів, які входять до структури Львівської політехніки, з Німецько-українським освітнім центром Університету і Торгово-промисловою палатою землі Тюрингії.
Зокрема, в межах візиту німецьких колег до Львівської політехніки підписано угоди про співпрацю між Фаховим коледжем інформаційних технологій, створеним шляхом реорганізації Фахового коледжу інфокомунікацій та Фахового коледжу телекомунікацій та комп’ютерних технологій, і Торгово-промисловою палатою землі Тюрингії.
Гості мали можливість ознайомитись із матеріально-технічною базою, навчальними лабораторіями та кабінетами навчального закладу. Керівник коледжу Василь Романчук окреслив основні завдання щодо подальшої співпраці в освітньому проєкті, наголосив, що саме для студентської молоді сьогодні відкриваються широкі можливості в майбутньому.
Делегація Торгово-промислової палати Тюрингії відвідала також Львівський автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка». Сторони обговорили можливості та умови подальшої співпраці за дуальною формою навчання.
![Фото з візиту](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/13/para/gallery/tur-adcol.jpg?itok=7Jz6kCTy)
![Фото з візиту](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/13/para/gallery/tur-icol.jpg?itok=azgON_3N)