У стартап-школі Львівської політехніки відбудеться організаційно-діяльна гра «Процвітаємо разом»

Tech StartUp School Львівської політехніки
Форум лідерів

12–13 травня 2018 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться Форум лідерів «Процвітаємо разом». Формат проведення заходу – організаційно-діяльна гра.

Організаційно-діяльну гру застосовують там, де є проблеми, для розв’язання яких недостатньо інтелектуальних здібностей окремої людини. Методологія інтелектуальної гри передбачає залучення великої кількості людей з різних сфер діяльності. Це дає змогу побачити ситуацію об’ємно, з різних сторін, визначитися, які проблеми у ній наявні, і головне – як знайти їхнє розв’язання. На відміну від конференції чи семінару, на грі немає спікерів і тих, хто пасивно сприймає інформацію. Кожен присутній на грі – її активний учасник. Фахівці, які працюють з групою, – лише асистенти, що допомагають спільноті успішно пройти усі ігрові етапи.

Сайт події