14 липня 2021 року в Інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбувся урочистий випуск бакалаврів.
З молитовним благословенням та вітальним словом для випускників виступив голова Центру Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви, студентський капелан Львівської політехніки отець Юрко Остапюк.
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/15/para/gallery/csk-ippt-1.jpg?itok=j3pJkfHS)
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/15/para/gallery/csk-ippt-2.jpg?itok=4EQt-C1Q)
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/15/para/gallery/csk-ippt-3.jpg?itok=r-b8-vPu)
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/15/para/gallery/csk-ippt-4.jpg?itok=W8dSc96T)