23–24 січня 2017 року на кафедрі адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур міжнародної конкурсної студентської програми «Краудфандинговий стартап» – презентація результатів учасників проекту, обговорення і рекомендації для формування остаточної його версії.
Результати оцінювання (максимум – 10 балів):
- LvivLions – 6,5;
- White Whales – 3,6;
- Pokemons – 6,3;
- Dream Team – 9,25.
Фотозвіт – у галереї.
![презентація результатів учасників проекту «Краудфандинговий стартап»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/14/para/gallery/afmkraud2017-1.jpg?itok=_ek4e7T4)
![презентація результатів учасників проекту «Краудфандинговий стартап»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/14/para/gallery/afmkraud2017-2.jpg?itok=6qBCdGO1)
![презентація результатів учасників проекту «Краудфандинговий стартап»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/14/para/gallery/afmkraud2017-3.jpg?itok=OmsTOJTp)
![презентація результатів учасників проекту «Краудфандинговий стартап»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/14/para/gallery/afmkraud2017-4.jpg?itok=wF0Uv0-x)
![презентація результатів учасників проекту «Краудфандинговий стартап»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/14/para/gallery/afmkraud2017-5.jpg?itok=80P85k1l)
![презентація результатів учасників проекту «Краудфандинговий стартап»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/14/para/gallery/afmkraud2017-7.jpg?itok=NA-T27kV)
![презентація результатів учасників проекту «Краудфандинговий стартап»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/14/para/gallery/afmkraud2017-8.jpg?itok=CLhxoh_g)
![презентація результатів учасників проекту «Краудфандинговий стартап»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/14/para/gallery/afmkraud2017-9.jpg?itok=7Yg756dM)