На останньому цьогорічному засіданні йшлося про перепідготовку та атестацію кадрів вищої кваліфікації, захищені докторські, а також про зміни у правилах прийому на навчання.
Засідання розпочалося з привітань. Окрім нагородження найкращих студентів, відзначення викладачів, науковців, Львівська політехніка отримала сертифікат компанії «Бюро Верітас Україна», який свідчить про те, що в університеті керування якістю здійснюють відповідно до міжнародних стандартів.
Заслухавши інформацію проректора з наукової роботи Наталії Чухрай про підготовку та атестацію кадрів, засідателі дійшли висновку, що в університеті є всі передумови для підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів. Однак не в усіх інститутах захищають кандидатські та докторські відповідно до укладеного графіка, в окремих поменшало вступників до аспірантури і докторантури. Наталія Чухрай також розповіла про хід експериментування з присудження ступеня доктора філософії.
Зміни у вступі на навчання стосуватимуться термінів подання документів та творчих конкурсів в ІАРХ. Будуть дійсні сертифікати ЗНО останніх трьох років, а іноземної мови – двох. Обов’язковою умовою отримання сільського коефіцієнта буде завершення навчання у сільській школі. Вступники на базі молодшого спеціаліста (випускники коледжів) повинні подати результати ЗНО, відповідно до міністерських вимог. Побільшає спеціальностей до магістратури, на які складатимуть ЗНО з іноземної мови. А пільги при вступі матимуть учасники всіх бойових дій та діти з родин, де є понад п’ятеро дітей. Про ці зміни інформував відповідальний секретар приймальної комісії Михайло Гончар.
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5445.jpg?itok=9438h6ic)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5440.jpg?itok=KO14l29B)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5438.jpg?itok=xBSL8MWJ)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5437.jpg?itok=cbodVkph)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5426.jpg?itok=N__nI4VA)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5423.jpg?itok=WwWxCWfJ)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5420.jpg?itok=Qpuqd3WL)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5418.jpg?itok=0VYT3-sH)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5413.jpg?itok=xswfOz_e)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5411.jpg?itok=eGECXyDv)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5408.jpg?itok=Ek06QgWK)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5404.jpg?itok=udF5HblL)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5400.jpg?itok=pGphR5fi)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5379.jpg?itok=Lpz2xjCK)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5345.jpg?itok=q3GPCPeK)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5336.jpg?itok=oTBIFy6U)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5321.jpg?itok=3hPbADZR)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5318.jpg?itok=D2LCLcf5)
![засідання Вченої ради](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img5312.jpg?itok=c3JS_-YN)