Викладачі кафедри АФМ опублікували маніфест-звернення про події в Україні для бразилійців

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Заставка до матеріалу

Викладачі кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки – старший викладач Марія Хім, д.н.держ.упр., професор Вероніка Карковська, д.н.держ.упр., професор Олена Білик – за підтримки Центру сталого розвитку (CSD) при Бразильському університеті (UnB), орієнтованому на національну та міжнародну наукову спільноту, а також на користувачів знань про сталий розвиток і політику сталого розвитку в уряді, міжнародних установах, у громадянському суспільстві, неурядових організаціях та приватному секторі, опублікували маніфест-звернення на тему «Ситуація в Україні, наслідки війни для українського суспільства, розвиток науки та стійкість».

Автори порушили питання наслідків війни для української наукової спільноти й описали можливості проведення наукових досліджень у період війни. Львівські політехніки звертаються до міжнародної спільноти із закликом доносити до аудиторії правду про війну та особливості української ситуації, а також припинити співпрацю з агресором у науковій та інших сферах діяльності.

Текст маніфесту – на сайті Центру сталого розвитку при Бразильському університеті.