6 червня 2022 року на кафедрі технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки у рамках Літньої школи «Політехнік Camp» відбулася зустріч викладачів кафедри – професора Вікторії Гавриляк, доцента Андрія Милянича та доцента Семена Хом’яка – з учнями 7–10 класів Львівської обласної Малої академії наук.
У ході зустрічі школярів ознайомили з двома випусковими спеціальностями кафедри: 162 «Біотехнології та біоінженерія» і 226 «Фармація, промислова фармація та перспективами працевлаштування».
Також під час зустрічі учні мали змогу оглянути матеріально-технічну базу кафедри й обладнання, ознайомитися з роботою мікробіологічного бокса, ламінара, побачити роботу мікроскопа і власноруч розглянути різні мікроскопічні об’єкти. Крім того, викладачі звернули увагу школярів на наукові напрями роботи кафедри та її розробки.
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/6/para/gallery/1654520559207.jpg?itok=DBKQBJJ6)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/6/para/gallery/1654520559192.jpg?itok=qXuJxPsk)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/6/para/gallery/1654520559232.jpg?itok=hLe0vJKN)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/6/para/gallery/1654520559255.jpg?itok=7KpfLfAu)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/6/para/gallery/1654520559276.jpg?itok=rH-j9Ouw)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/6/para/gallery/1654520559286.jpg?itok=K-dwZDfQ)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/6/para/gallery/1654520559294.jpg?itok=mrc0iW1g)