Викладачі кафедри ТБСФБ зустрілися з учнями Малої академії наук у рамках Літньої школи «Політехнік Camp»

Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
Фото із зустрічі

6 червня 2022 року на кафедрі технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки у рамках Літньої школи «Політехнік Camp» відбулася зустріч викладачів кафедри – професора Вікторії Гавриляк, доцента Андрія Милянича та доцента Семена Хом’яка – з учнями 7–10 класів Львівської обласної Малої академії наук.

У ході зустрічі школярів ознайомили з двома випусковими спеціальностями кафедри: 162 «Біотехнології та біоінженерія» і 226 «Фармація, промислова фармація та перспективами працевлаштування».

Також під час зустрічі учні мали змогу оглянути матеріально-технічну базу кафедри й обладнання, ознайомитися з роботою мікробіологічного бокса, ламінара, побачити роботу мікроскопа і власноруч розглянути різні мікроскопічні об’єкти. Крім того, викладачі звернули увагу школярів на наукові напрями роботи кафедри та її розробки.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі