40 учасників XIV Всеукраїнського пленеру з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання Національного студентського союзу із 12 областей України, команда спікерів та організаторів зібралися в затишних стінах Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
За традицією розповіли про історію заходу, познайомились між собою, озвучили вітальні слова та почули настанови для навчання і відпочинку від попередників та наставників.
Після прогулянки Одесою всі учасники вирушили до с. Коблеве Березанського району Миколаївської області, де у навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3» Національного університету «Львівська політехніка» відбуватимуться головні заходи Пленеру.
![XIV Всеукраїнський молодіжний пленер НСС](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/plennssod-2019-5.jpg?itok=GW7ZMGOF)
![XIV Всеукраїнський молодіжний пленер НСС](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/plennssod-2019-1.jpg?itok=oNT8dcB3)
![XIV Всеукраїнський молодіжний пленер НСС](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/plennssod-2019-2.jpg?itok=8lXp7ANR)
![XIV Всеукраїнський молодіжний пленер НСС](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/plennssod-2019-3.jpg?itok=fZu2hDA6)
![XIV Всеукраїнський молодіжний пленер НСС](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/plennssod-2019-4.jpg?itok=TIf-kwPE)