Доцентка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Мар’яна Руда взяла участь у Міжнародному науковому симпозіумі «Роль університетів та наукових досліджень для сталого регіонального розвитку» (International Scientific Symposium «The Role of University and Research for Sustainable Regional Development») у місті Білостоку (Польща) 21–23 квітня у рамках Baltic University Programme. Міждисциплінарна подія об’єднала у Білостоцькій політехніці учасників із 6 країн та 14 закладів вищої освіти, що ділилися своїм досвідом впровадження ідей сталого розвитку.
Мар’яна Руда виступила з презентацією на тему «Циркулярна економіка ЄС: можливості та виклики для зеленого відновлення України». Також відбулося жваве обговорення наявних для України викликів під час постер-сесії, зокрема окреслили стратегію зеленого відновлення під девізом build back better, build back greener відповідно до Європейського зеленого курсу.
Результати поїздки – очевидні: нові інсайти, нові знайомства та плани щодо співпраці у напрямі реалізації спільних проєктів.
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/zmd-125.jpg?itok=qqFW1JQY)
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/zmd-228.jpg?itok=p6Xr1lu-)
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/zmd-324.jpg?itok=nLFV4niC)
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/zmd-423.jpg?itok=XO8yxfag)
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/zmd-523.jpg?itok=frsHa8iz)
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/zmd-622.jpg?itok=_vhoxTIp)
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/zmd-1110.jpg?itok=JkHK8hPa)
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/zmd-714.jpg?itok=qpC3QTgO)
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/zmd-89.jpg?itok=vxRqCLaE)
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/zmd-96.jpg?itok=uTTC3kGd)
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/zmd-1010.jpg?itok=qG6jKrQT)